
Koncert
Poletíme? V PLNÉ SÍLE - Podzim 2026
Linki
O wydarzeniu
„Poletíme?” powraca jesienią wyłącznie do ośmiu wybranych klubów w pełnym składzie, a jednym z przystanków będzie również Roxy w Třebíči.
Możecie się cieszyć na pełny skład, w tym sekcję dętą i banjo, który zaprezentuje prawie dwugodzinny koncert pełen największych hitów, takich jak **Lokomotiva, „Tři kámošky psycholožky” czy „Pojď se mnou lásko má”.
Zespół słynie z zaraźliwej energii, spontaniczności oraz umiejętności porwania publiczności do wspólnego śpiewania i tańca. Na czele stoi charyzmatyczny frontman Rudolf Brančovský, którego oryginalny styl nadaje koncertom niepowtarzalną atmosferę.
Czeka na Was wieczór pełen humoru, radości i niepowtarzalnego widowiska muzycznego, którego tak łatwo nie zapomnicie.
Wydarzenie jest częścią tej serii
Organizator wydarzenia
Yashica Events a.s.Kliknij, aby zobaczyć wszystkie wydarzenia organizatora